Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi
İnanç Mısırlıoğlu

İnanç Mısırlıoğlu

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Gazetecilik eğitimini tamamladı. Ardından, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İnsan Hakları Hukuku bölümünde yüksek lisans derecesini aldı. Sabancı Vakfı’nda “Kadın ve Kız Çocukların İnsan Haklarının Korunması Ortak Programı” gibi sosyal fayda yaratan birçok ulusal ve uluslararası projede görev aldı.

Hill & Knowlton Türkiye ve Ceviz ‘doğa ve toplumla dost iletişim’ ajansları bünyesinde birçok global şirket ve STK’ya iletişim danışmanlığı hizmeti verdi. Bahçeşehir Üniversitesi’nde sivil toplum ve sosyal sorumluluk konusunda ders verdi, tecrübe ve bilgilerini paylaştı. Northwestern University Leadership Communication for Maximum Impact: Storytelling ve IE Business School Integrated Marketing Communications: Advertising, Public Relations, Digital Marketing gibi farklı sertifika programları aldı.

Eğitim ve danışmanlık çalışmalarını, kurucusu olduğu Collectif Consultancy firmasında ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi’nde sürdürmektedir. Uzmanlık alanları; stratejik iletişim, kişilerarası iletişim, yaratıcı düşünme, öğrenme ve kolaylaştırıcı süreçlerinin tasarımı, kolektif yaratıcılık ve işbirlikleri, pazarlama iletişiminde “storytelling” tasarımı ve uygulaması, kampanya tasarımı, kurumsal gelişme ve değişim yönetimi. Eğitim ve danışmanlık verdiği kurumlar arasında Hasçelik (Faydasıçok Eğitim Vakfı), TTAssist, Arvato, Samsung Türkiye, Aktif Bank, Erdemir, Türkiye Aile Planlaması Vakfı, ATÖLYE, TÜSEV, Goethe-Institut İstanbul gibi ulusal ve uluslararası kurum/kuruluşlar yer almaktadır.

Yazılım ve Uygulama KHAS Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü