Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi

TOÇEV AKADEMİ ile A’dan Z’ye STK Yönetimi


Başlangıç Tarihi: 26 Ocak 2021 Salı – 17 Nisan 2021 Cumartesi / Her Salı ve Perşembe 19:00 – 21:00 Her Cumartesi 13:00 – 15:00
Süre: 12 hafta / toplam 54 Saat

Kadir Has Üniversitesi Öğrenci ve Mezunlarına % 50 İndirim Uygulanmaktadır.

Sivil toplum kuruluşlarında kariyer hedefiniz varsa, bulunduğunuz kurumun sosyal sorumluluk kimliğini oluşturmak isterseniz, Kurum çalışanlarınızla birlikte gönüllülük çalışmaları yapmak ve kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek isterseniz, STK’larda staj imkanları ile ilgileniyorsanız, Mesleğiniz gereği toplumda farklı kültür ve insan profilleri tanımak isterseniz, Kendinizde keşfettiğiniz yetenekleri, becerileri paylaşmak hedefindeyseniz 9 haftalık sertifika programı ile Sivil Toplumdaki hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

TOÇEV AKADEMİ KONUSUNDA UZMAN VE ÜNLÜ KONUKLARIYLA SİZLERİ BEKLİYOR…


Eğitim Bilgileri

Ebru Uygun Hakkında 1971 yılında İstanbul’da doğdu. Avusturya Saint George Ticaret Lisesi’nden sonra Cenevre Webster Üniversitesi’nde İşletme ve Pazarlama Bölümü’nden mezun oldu. İsviçre’deki öğrencilik yıllarında Christian Children Foundation’da staj yaptı. Bu dönemde yurtdışındaki vakıflara Türkiye’den bağış yapıldığını fark etti ve Türkiye’de vakıf kurmaya karar verdi. 1994 yılında Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı’nı (TOÇEV) kurdu. 2019 yılında 25. yılını kutlayan vakıfta, hâlen Yönetim Kurulu Başkanı olarak aktif çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’ye döndüğünde aile şirketinde iş hayatına başlayarak İpaş İplik’te Muhasebe Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Halen aktif olarak iş yaşamına devam ediyor olup, aile şirketi olan ELPA Tekstil'in Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Türkiye’de Yaşam Atölyesi’nden danışmanlık ve mentorluk eğitimi aldı. Kronik rahatsızlığının tedavisi için Amerika’da bulunduğu dönemde Life Mastery Institute’ta Dreambuilder Coaching eğitimi aldı. Bu eğitimini Amerika’da, tedavi gördüğü Cleveland Clinic’te, profesyonelliğe taşıdı.

İlkini Amerika’da kronik hastalarla çalışarak gerçekleştirdiği Hayalini Yarat Atölyesi’ni zaman içinde geliştirdi ve dönüştürdü. Ebru Uygun, 2017 yılından beri Hayalini Yarat Atölyesi’ni ve sanatın iyileştirici gücü ile Ebru Sanatı ile mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşarak bireylerin hayatlarında farkındalık oluşturmaya devam ediyor.

TARİH : 26 Ocak Salı – 17 Nisan Cumartesi

Her Salı ve Perşembe 19:00 – 21:00 

Her Cumartesi 13:00 – 15:00

Süre: 12 hafta / toplam 54 Saat

Toplam ders saatinin %70 ‘ine katılım olması halinde sertifika verilecektir. 

1500 TL (KDV Dahil)

Yazılım ve Uygulama KHAS Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü