Akademi Hakkında

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi (YBEA), kurulduğu günden bugüne on yılı aşkın zamandır hem iş yaşamına yeni atılacak bireylerin hem de daha çok orta yaş grubunda ancak kalbi genç insanlara yönelik kariyer ve kişisel gelişimlerine yararlı programlar sunmak, değişen dünya koşullarında nitelikli insan kaynağı yetiştirmeyi amaçlayan bir akademi olarak kendini konumlandırmıştır. Akademimiz, toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği eğitim programları ile sektörlere nitelikli iş gücü kazandırmayı hedeflenmektedir.

YBEA, istenilen veya oluşturulan eğitimlerde Kadir Has Üniversitesi'nin deneyimli akademisyenleri ve eğitim alanının en önemli temsilcileriyle eğitim programları oluşturup sevk ve idaresini yürütürken düzenlediği eğitim programları ile kişisel ve kurumsal eğitim ihtiyaçlarına çağdaş ve güncel çözümler sunar.

Girişimci bir ruhun, hayırsever bir eğitim aşığı Kadir Has’ın rüyası üniversitemizin kendine has bu özelliklerini koruyarak , YBEA olarak bireylerin kişisel ve profesyonel gelişimlerine ışık tutmayı hedefliyoruz.

 

Yazılım ve Uygulama KHAS Bilgi Teknolojileri Direktörlüğü